Eski Milletvekili Emin Şirin’in Sinan Oğan’ı Dilan Polat’a Benzetmesi Gündem Oldu

Sözcü TV’nin konuğu olan Av. Dr. Mehmet Ruşen Gültekin muhalefet eleştirisi ile gündeme oturdu. Gültekin’in açıklamalarına ekleme yapan 22. dönem milletvekili Emin Şirin’in ise Sinan Oğan ve Dilan Polat benzetmesi dikkat çekti. İşte o anlar…

Sözcü TV’nin gündem tartışmalarına yer verdiği Nokta Atışı programında bu kez konuklar 22. dönem milletvekili Emin Şirin, Avukat Mehmet Ruşen Gültekin’di.

Programda muhalefet eleştirileri ve ekonomi konusunda konukların yorumlarına yer verildi. Gültekin, muhalefet eleştirisi kamuoyunun gündemine yerleşti.

Muhalefetin temsilcileri hakkında konuşan Gültekin, “İyi partiydi CHP’ydi… Bunların hepsini bize seçimden önce de anlattılar. Biz de dinledik seçmen olarak dinledik. “Hadi”, dedik; “Bir şeyler yapın” dedik. Yapılamadığı için de hepimiz gittik, 14-28 Mayıs seçimlerine” diye eleştirilerde bulundu.

Gültekin aynı zamanda Sinan Oğan’ın AKP açıklamasına da değindi: “Yani, Sinan Oğan meselesi bile anlaşılamadı. Gözümüzün önünde Sinan Bey çıktı, 14 Mayıs’ta hepimizi aptal yerine koydu” dedi.

Bu sözlerin üzerine eski milletvekili Şirin’den de destekleyici yanıt geldi: “Bugün Polatları konuşuyoruz ya hani. Sinan Oğan bin Dilan Polat eder!” dedi.

Şirin, bu sözlerinin ardından stüdyoda sessizliğe sebep oldu.

İşte o anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x